POMOŻEMY CI
WYBRAĆ NAJLEPSZY PODNOŚNIK

Najlepsze podnośniki w ofercie, profesjonalna pomoc i serwis to nasza specjalność.

SerwisKontakt

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

Podnośniki samochodowe od dłuższego czasu sprawiają wiele trudności nawet wyspecjalizowanym warsztatom. Głównym problem nie jest koszt podnośnika czy też obawa przed nieuczciwym sprzedawcą, jednak samo jego dopasowanie do miejsca pracy czy specyfikacji jego działania. Bazując na współpracy z naszymi klientami oraz dostawcami, chcielibyśmy podzielić się z Państwem wiedzą, której nie otrzymacie w żadnym innymi miejscu.

Podnośnikiwarsztatowe.pl budują osoby, mające doświadczenie oraz chęci do współpracy z nowymi klientami, którzy tak samo jak obecni, próbują rozbudować warsztat czy starają się o dofinansowanie.

Przed podjęciem decyzji o nabyciu nowego podnośnika, polecamy kontakt z naszymi specjalistami, którzy bezpłatnie podzielą się wiedzą, pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia oraz zaproponują warianty sfinalizowania zakupu. Wszelkie transakcje jak i wyposażenie objęte są gwarancją co wpływa na bezpieczeństwo Państwa zamówienia.

Niejednokrotnie zdarza się, iż klienci kupujący podnośnik w innym miejscu otrzymują urządzenie bez wsparcia technicznego. Kończy się to najczęściej doborem urządzenia do wcześniej przygotowanej posadzki, nie spełniającej normy producenta.

JAKIE JEST NASZE DOŚWIADCZENIE?

590 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
590 WYKONANE PROJEKTY
196 SPRZEDANE PODNOŚNIKI
159 OBSŁUŻONE MIEJSCOWOŚCI

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu